Prof. Dr. Yusuf KARACA

Kurucu / Proje Sorumlusu

Afyon Kocatepe Üniversitesinde öğretim üyesi olarak çalışmaktadır. Zeka Yetenek eğitimleri ve bilişsel gelişim alanında Türkiye’de ilk sayılabilecek projelerin kuruluşunda görev almıştır. İşitsel algı ve bilişsel gelişim alanında yurt içi ve yurtdışında çeşitli eğitim ve çalışmalara katılmıştır. Neurosound projesinde kurucu ve proje yöneticisi olarak görev yapmaktadır.

Prof.Dr. Tuğrul KANDEMİR

Kurucu / Danışman

Afyon Kocatepe Üniversitesi öğretim üyesi olarak çalışmaktadır. Eğitim alanında çeşitli kurumların kurucusu olarak bulunmuştur. İşitsel algı ve bilişsel gelişim alanında Prof.Dr. Yusuf Karaca ile birlikte yurt içi ve yurtdışında birçok eğitim ve proje çalışmasında görev almıştır. Neurosound projesinde kurucu ve projede danışman olarak görev yapmaktadır.

Uzman Klinik Psikolog Dr. Öğr.Üy. Pınar DURSUN

Afyon Kocatepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünde görev yapmaktadır. Çeşitli sağlık kurumlarında klinik psikolog olarak uzun görev yapmıştır. Doktora çalışmalarının bir bölümünü Amerika da tamamlamıştır. Prof.Dr. Yusuf Karaca ve Prof.Dr. Tuğrul Kandemir ile birlikte bilişsel gelişim ve gelişim psikolojisi alanında yurtiçi ve yurtdışında çalışmalar yapmaktadır. Kanada ve Amerika da bu alanda pek çok eğitime katılmış ve çeşitli kurumlarla ortak çalışmalar yürütmüştür. Neurosound projesinde danışman psikolog ve program geliştirme sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

Uzm.Klinik Psikolog Emine ŞAHİN

Araştırmacı / Danışman

Bilişsel psikoloji alanında yüksek lisans çalışması yaptıktan sonra Neurosound projesinde uzman psikolog olarak ar-ge çalışmalarında görev almıştır. Üç yıldır bu alanda vaka çalışmaları ve program geliştirme çalışmalarını yürütmektedir. Özellikle çocuklarda travmaların çözülmesi ve travmaların bilişsel gelişime etkisi üzerinde çalışmaktadır.

Çocuk Gelişim Uzm. Merve TAYIZ

Araştırmacı

Hacettepe Üniversitesi çocuk gelişimi bölümünü bitirdikten sonra Neurosound projesinde çalışmaya başlamıştır. Projede aktivite planlaması ve program geliştirme alanında ar-ge elemanı olarak görev almıştır.

Mehmet Üsame KARAOSMAN

Biomedikal Mühendisliği / Ar-Ge

Biomedikal mühendisi olarak projede görev almıştır. Ürün geliştirme çalışmaları ve ürün test süreçlerinde ar-ge elemanı olarak görev yapmıştır.

Ahmet Karabaş

Biomedikal Mühendisliği / Ar-Ge

Biomedikal mühendisi olarak projede görev almıştır. Ürün geliştirme çalışmaları ve ürün test süreçlerinde ar-ge elemanı olarak görev yapmıştır.

Aslıhan Şahan

Biomedikal Mühendisliği / Ar-Ge

Biomedikal mühendisi olarak projede görev almıştır. Neurosound sisteminin tamamlayıcı ürünü olan denge motor geliştirme ürünü üzerinde çalışmıştır. Ürünün tasarım ve yazılım süreçlerinde görev almıştır.