facebook

NEUROPASS

Pass teorisinden esinlenerek oluşturduğumuz bu programın amacı bilişsel becerilerin hepsini bir program içerisinde kazandırmaktır. Program içeriği benzersiz özellikler içermektedir. Program alan çocuğa gelişim garantisi veriyoruz.

Programın etkisi ispat edilmiştir. Programın içerisinde herhangi bir hızlı okuma egzersizi yoktur. Ancak program sonunda okuma ve okuduğunu anlam hızı en az iki katına çıkmaktadır.

Program bir beyin yükseltme programıdır. Sekiz bölümden oluşmaktadır. Her bölümde dikkat, planlama, ardışık işlemler ve eş zamanlılık egzersizleri yapılmaktadır.

Program bir eğitmen tarafından yönetilir. Aynı anda grup eğitimi olarak da uygulanabilir. Grubun seviyesine uygun olarak eğitmen ayarlama yapabilir.

Her oturum başında ve sonunda öğrencilerin performans ölçümleri yapılır. Performanstaki ilerlemeler kaydedilir ve sonunda detaylı bir biçimde raporlanır.

Program alan çocukların ikinci sınıf ve üzeri olması gerekir. Basit düzeyde dört işlemi bilmesi yeterlidir.

Beyin performansını artırmak isteyen yetişkinler için veya sınavlara hazırlanan öğrenci grupları için de oldukça etkili bir programdır. Öğrencilerin sınav performansına yüksek oranda etki eder. Özellikle işlem hızı, hızlı okuma ve okuduğunu anlama becerileri üzerinde net ve ölçülebilir özellikleri vardır.

PRORGAM ALAN HER BİREYİN BEYİN KAPASİTESİ İKİ KATINA ÇIKAR.

NEUROSOUND SİSTEMİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

yono rummy

rummy deity

betvisa

yolo247

sky247

91 club

lotus365

jeetbuzz

Mksports

1xbet

gullybet

iplwin

ipl win

rummy nabob 777

rummy gold

rummy nabob

rummy modern

rummy apk

my 11 circle

dafabet

Faridabad Satta

Satta King 786

Dafabet

betvisa

yono rummy